napisz

O firmie

Firma Pomorska Giełda Nieruchomości powstała w 1997 roku. Firma posiada dwa oddziały: w Szczecinku oraz Bornem Sulinowie, gdzie obsługuje Państwa zespół wykwalifikowanych pracowników, w tym - czterech licencjonowanych pośredników w obrocie nieruchomościami. Nasi pracownicy będą Państwu - towarzyszyć i doradzać od pierwszych chwil aż po finalizację transakcji.

Zajmujemy się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami, pośrednictwem w uzyskaniu kredytów hipotecznych, zagospodarowaniem i sprzedażą nieruchomości na własny rachunek oraz kupnem i sprzedażą nieruchomości na własny rachunek. Jesteśmy członkami Stowarzyszenia Środkowopomorskiego Pośredników w Obrocie Nieruchomościami oraz Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Posiadamy podpisane umowy o współpracy z firmami pośrednictwa w Polsce oraz za granicą, a także z bankami. Przyjmujemy oferty do sprzedaży w promieniu do 100 km wokół Szczecinka. W swojej ofercie oprócz własnych, posiadamy także oferty innych firm, w szczególności należących do NGA - Nieruchomości Giełda Aktywna - której również jesteśmy uczestnikiem.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz ciągłemu doskonaleniu wykonywanych przez nas usług wyróżnia nas wysoka skuteczność sprzedaży. Fundamentem naszej pracy są umowy pośrednictwa w sprzedaży z klauzulą wyłączności - to one dają poszukującym pewność aktualności ofert, które wcześniej są starannie sprawdzane i fachowo przygotowane. Sprawdzone procedury działania, niekonwencjonalne metody reklamy i promocji ofert naszych Klientów oraz współpraca ze zweryfikowanymi biurami pośrednictwa są niewątpliwie podstawą naszego sukcesu.

Specyfika naszego regionu, która obfituje w liczne czyste jeziora, lasy oraz przepiękne krajobrazy, powoduje, że specjalizujemy się w sprzedaży nieruchomości rekreacyjnych, działek nad jeziorami, domów na wsi, gospodarstw rolnych, gruntów rolnych oraz mieszkań.

Dla właścicieli nieruchomości oraz dla poszukujących, proponujemy sprawdzony oraz najlepiej sprzedający się produkt, jakim jest oferta bezpośrednia prezentująca adres nieruchomości, przy zakupie której, od kupującego nie wymagamy zawarcia umowy pośrednictwa a także zapłaty wynagrodzenia pośrednika.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji zarówno w biurach:

  • w Szczecinku, ul. Boh. Warszawy 51, tel. 94 37 476 48
  • w Bornem Sulinowie, Al. Niepodległości 7c/U1, tel. 94 37 333 40

codziennie w godz. 9.00-17.00, w soboty 10.00-13.00, jak i w terenie, przez siedem dni w tygodniu, w dogodnych dla Państwa godzinach.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług oraz do zapoznania się z naszą ofertą!


TY RÓWNIEŻ DOŁĄCZ DO GRONA ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

Nasza działalność ubezpieczona jest w PZU S.A.

Ostatnia aktualizacja: 20.08.2021

webmaster: V-BEST

na góre

strona główna | oferty działek | kontakt